Docrates Syöpäsairaalan ylilääkäri Timo Joensuu ja röntgenhoitaja Outi Eloranta sairaalan aulassa

Docrates Onkoloogia Keskus

Docrates on vähihaiguste diagnostikale ja ravile pühendunud erakliinik Helsingis. Meil on kasutuses haiguste diagnoosimiseks modernne tehnoloogia ja kogenud eriala spetsialistid pakuvad kaasaegseimat vähiravi – kirurgilist, keemia- ja kiiritusravi.

Uuringutele ja ravile pääseb viivitamatult, 1-2 päeva jooksul. Meie ravipersonal nõustab igat patsienti individuaalselt võimalusel patsiendi oma emakeeles.

Docrateses on modernseim tehnoloogia ning parimad eriala spetsialistid. Uusimatest ravimeetoditest on igapäevaselt kasutusel immuunravi, viirusravi, Raadium223-isotoopravi, Luteetsium-PSMA-isotoopravi, HDR-brahhüteraapia.

Docrateses on ravil käinud patsiente üle 60 eri maast, ka Eestist. Teenindame eesti, vene, soome, rootsi ja inglise keeles.

Meie patsiendid on teeninduse, diagnostika ja raviga väga rahul. Loe patsientide tagasisidet soome keeles. Patsientide tagasiside vene keeles.

Võta ühendust ja küsi lisainformatsiooni: õde-koordinaator Viktorija Zafatajeva, telefon +358 50 500 1899 või e-mail international@docrates.com

Loe lisainformatsiooni meie kodulehel. Inglise keeles.  Vene keeles.   Soome keeles.

Miks valida Docrates Onkoloogia Keskus?

  • Ooteaegade vältimine: parimad onkoloogia spetsialistid ja kaasaegsed ravimeetodid ilma viivituseta.
  • Patsiendikeskne lähenemine: emakeeles teenindav personal, oma arst ja oma õde.
  • Rahvusvaheline kogemus: mitmekeelne personal on teenindanud patsiente 60 eri maast.
  • Püsime teaduse esirindel: uusimate meditsiiniliste tehnoloogiate ja ravimite kasutuselevõtmine ja tõenduspõhine lähenemine.